Ergotherapie in Barneveld en omgeving
Heeft u door ziekte of een ongeval moeite met dagelijkse handelingen, zoals aankleden, koken of boodschappen doen? De ergotherapeuten van het kennis- en behandelcentrum van Norschoten helpen u graag met strategieën, praktische oplossingen en hulpmiddelen om zo zelfstandig mogelijk te blijven.
Specialisaties
Onze ergotherapeuten zijn gespecialiseerd in de behandeling, begeleiding en advisering van volwassenen met uiteenlopende hulpvragen. Ze staan klaar voor cliënten die bij Norschoten wonen of revalideren en ook voor zelfstandig wonende volwassenen uit de omgeving van Barneveld.
De ergotherapeuten richten zich vooral op:
- niet-aangeboren hersenletsel
- de ziekte van Parkinson
- dementie.
Ze bieden daarnaast begeleiding bij ouderdomsklachten en begeleiding tijdens revalidatie, bijvoorbeeld na een botbreuk. U kunt bij onze ergotherapeuten terecht met of zonder een verwijzing van uw (huis)arts.
Samenwerking met andere zorgverleners
Tijdens de eerste afspraak brengen we samen met u de hulpvraag en behandeldoelen in kaart. Indien nodig werken onze ergotherapeuten nauw samen met andere disciplines. Behandelingen vinden zoveel mogelijk plaats daar waar de problemen zich voordoen, zoals bij u thuis. Het kan ook zijn dat we u vragen om naar het behandelcentrum van Norschoten (Klaverweide, Barneveld) te komen. Daar beschikken we over speciale oefenruimtes.
Wilt u een afspraak met een ergotherapeut?
Ieder mens is anders en vraagt daarom om behandeling op maat. Wat past bij u? Neem daarvoor contact op met het behandelcentrum van Norschoten.
U kunt op werkdagen tussen 09.00-12.00 uur en tussen 13.00-16.00 uur: 0342-78 71 81 bellen met het behandelcentrum. Ook kunt u een afspraak maken per mail, dan bellen we u zo snel mogelijk terug: behandelcentrum@norschoten.nl